Освіта

Сьогодні, 17 січня, у Центрі Митрополита Андрея Шептицького (вул. Козельницька, 4) відбувся публічний звіт управління освіти Львівської міської ради за роботу у 2017 році. Освітяни розповіли, що Львів першим в Україні запровадив фінансову підтримку приватних шкіл та садочків, для сприятливих умов навчання дітей з особливими освітніми потребами у колективах загальноосвітніх навчальних закладів введено додаткові посади вихователя (асистента вчителя) та практичного психолога.

На вул. Кн. Ольги у Львові планують збудувати садочок на 120 місць. Про це розповів під час брифінгу міський голова Львова Андрій Садовий. Мер зазначив, що цю земельну ділянку, відповідно до підписаного Меморандуму, Міністерство оборони має передати громаді міста.

Як повідомив під час брифінгу міський голова Львова Андрій Садовий, у Львові станом на сьогодні на кір захворіли 74 людини, з них 49 – діти. На Сихові захворюваність найвища. Управління охорони здоров’я міста уже видало наказ про заходи щодо локалізації спалаху кору у м. Львові. Такий же наказ про заходи з профілактики і запобігання поширення кору зараз готує також управління освіти, управління соціального захисту та управління молоді та спорту ЛМР. Питання ж про обмежувальні заходи у школах міста поки не розглядається.

З понеділка, 15 січня, навчальний процес розпочався у більшості львівських шкіл, інша частина шкіл розпочне навчання з 22 січня. На сьогоднішній день нема необхідності запроваджувати тимчасове призупинення навчання у загальноосвітніх навчальних закладах. Подаємо перелік шкіл і графіки канікул.

За інформацією управління освіти ЛМР, ввечері 9 січня, у навчально-виховному комплексі імені Симоненка, що на вул. Симоненка, 6, вчинено розбійний напад та крадіжку.

У 2017 році відкрито 24 додаткові групи у садочках, Львів першим в Україні запровадив фінансову підтримку приватним школам та садочкам, для сприятливих умов навчання дітей з особливими освітніми потребами у колективах загальноосвітніх навчальних закладів введено додаткові посади вихователя (асистента вчителя) та практичного психолога.

Як повідомили у ЛКП «Міський центр інформаційних технологій», сьогодні через перенавантаження частково не працює сайт для реєстрації дітей до закладів дошкільної освіти міста Львова. Роботу сайту відновлять до кінця дня.

Управління інформаційних технологій департаменту розвитку та управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради в рамках програми «Наукова-розумний мікрорайон» облаштували лінгафонні кабінети в школах з поглибленим вивченням іноземних мов: навчально-виховному комплексі ім.В.Симоненка з поглибленим вивченням німецької мови «Спеціалізована школа І ст.- гімназія», Львівській спеціалізованій середній загальноосвітній школі № 45 І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням англійської мови та у Львівській спеціалізованій середній загальноосвітній школі № 46 ім.В.Чорновола І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням англійської мови.

Сьогодні виконавчий комітет ЛМР затвердив нове Положення та правила про порядок набору, обліку та забезпечення прозорості у зарахуванні дітей до закладів дошкільної освіти м. Львова. Як пояснила начальник міського управління освіти Зоряна Довганик, зміни внесли на вимогу громадськості, і вже з 2 січня на новій платформі батьки зможуть реєструвати дітей, народжених у 2017 році.

Як повідомила начальник управління освіти Львівської міської ради Зоряна Довганик, в період різдвяних свят дошкільні навчальні заклади працюватимуть у звичному режимі, однак зібравши інформацію від батьків про те, як відвідуватимуть їхні діти садок впродовж свят, відповідно, буде зменшено кількість груп.